ELEKTRYCZNE WYCIECZKI

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm, zespół Elektryczne Wycieczki organizuje kompleksowe wycieczki integracyjne. Przychodzimy z pomocą w wyborze odpowiedniego kierunku oraz przygotowaniu programu wyjazdu dostosowanego do indywidualnych preferencji uczestników.

WYCIECZKI INTEGRACYJNE 

Poszukujesz ciekawej formy integracji dla swoich pracowników, partnerów biznesowych, czy klientów? Zespół Elektryczne Wycieczki wychodzi naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom firm. Organizujemy kompleksowe wycieczki integracyjne na rowerach górskich ze wspomaganiem elektrycznym. Przychodzimy z pomocą w wyborze odpowiedniej lokalizacji oraz przygotowaniu programu wyjazdu dostosowanego do indywidualnych preferencji uczestników.

Zastanawiasz się nad urozmaiceniem corocznego spotkania zespołu? Wybierz się na eksplorację górskich ścieżek na rowerach ze wspomaganiem elektrycznym.

Ciesz się ze wspólnie spędzonego czasu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Nam pozostaw organizację wycieczki oraz przygotowanie do niej uczestników.

Zadbamy o wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zadowolenia, nie pozwalając nikomu nudzić się. Na naszych wycieczkach naładujesz swoje baterie!

PORADY DLA POCZĄTKUJĄCYCH ROWERZYSTÓW

Na co zwrócić uwagę przed pierwszą jazdą na rowerze elektrycznym w górach? W strefie porad podpowiadamy jak rozpocząć przygodę z elektrycznym rowerem górskim. Szczególnie duży nacisk kładziemy na aspekty związane z bezpiecznym poruszaniem się po górskich ścieżkach rowerowych. Podpowiemy jak:

ubrać się na rower

dopasować poziom trudności ścieżki do swoich umiejętności

obsługiwać rower elektryczny

przetransportować elektryka w góry

Dzięki temu w pełni wykorzystasz potencjał roweru elektrycznego oraz górskich ścieżek rowerowych!